WhatsApp Icon

درباره ما

فقدان

HK InFortune Electronics Co., Ltd یک توزیع کننده مستقل قطعات الکترونیکی است، ما به ارائه قطعات الکترونیکی و خدمات پشتیبانی به مشتریان اختصاص داریم. در سال 2000 تاسیس شد، ما انبارهای لجستیک در هنگ کنگ و شنژن، چین داریم.

فقدان

HK InFortune Electronics Co., Ltd گواهینامه استاندارد کیفیت بین المللی iso9001: 2015 را دریافت کرده است، ما به اصل "کیفیت اول، مشتری اول" و پشتیبانی فنی حرفه ای پایبند هستیم و این افتخار بزرگی است که ما شریک نزدیک بسیاری از تولید کنندگان لوازم الکترونیکی معروف و گروه های فهرست شده هستیم. .

ما یک تیم نخبه با کیفیت بالا داریم و تجارت ما بیش از 20 کشور در تمام مناطق جهان را پوشش می دهد. ما به تولید کنندگان و توزیع کنندگان لوازم الکترونیکی جهانی خدمت می کنیم و بر روی خدمات OEM، ems و cem تمرکز کرده ایم. HK InFortune Electronics Co., Ltd به طور مداوم بهبود می یابد تا اعتماد مشتریان را جلب کند، ما به نیازهای شما توجه ویژه ای می کنیم. محصولات ما در اتوماسیون صنعتی، الکترونیک خودرو، پزشکی و ارتباطات، فناوری اطلاعات، انرژی های نو و سایر زمینه ها کاربرد دارند. ما مشتاقانه منتظر تبدیل شدن به بهترین شریک شما در توزیع قطعات هستیم!

بالا